Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square

  • 70 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square Βουδαπέστη απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από την Αλυσιδωτή γέφυρα και μόλις 1 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, το Sziget Eye. Αυτό το διαμέρισμα απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από σταθμό τρένου Σταθμός Nyugati και μόνο 550 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Opera M.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square έχουν πρόσβαση στο μπαλκόνι και στον χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα για την άνεση σας.

Το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square εξασφαλίζει την άνεσή σας προσφέροντας ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και γυάλινα σκεύη.

Η Τσιταντέλα της Βουδαπέστης απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το διαμέρισμα. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο Σπίτι του Τρόμου που είναι σε απόσταση μόλις 550 μέτρων. Επίσης το Πάρκο της πόλης βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1,1 χλμ. Ένας από τους πλησιέστερους σταθμούς του μετρό είναι Kodaly Circus που απέχει 10 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square Βουδαπέστη
Bajnok Studios Budapest
Τιμή μόνο για κινητά

Bajnok Studios Budapest

7.0
Καλό 119 σχόλια
188 μ από το κατάλυμα
USD 59 USD 53
ανά νύχτα
Gallery Vibe Studio 2 Min To Andrassy Ave
Τιμή μόνο για κινητά

Gallery Vibe Studio 2 Min To Andrassy Ave

9.0
Άριστο 4 σχόλια
292 μ από το κατάλυμα
Spacious - Cozy - Central
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious - Cozy - Central

9.3
Άριστο 3 σχόλια
420 μ από το κατάλυμα
USD 66 USD 59
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Nyugati station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square;
      Το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square βρίσκεται κοντά σε Λεωφόρος Andrassy.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square περιλαμβάνουν Παπούτσια στον Περίπατο του Δούναβη, Τσιταντέλα καθώς και Πλατεία Ηρώων.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square κοστίζει 230€.
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Haveli Indian Restaurant και Millennium da Pippo και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Βουδαπέστης ΦέρεΝκ Λιστ
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Nyugati station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Downtown Gem Aircond Close To Heroes' Square Βουδαπέστη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο